FBS Trader, İşlem Eğitimini Ekliyor

FBS Trader, İşlem Eğitimini Ekliyor

FBS Trader, insanların piyasaya hızla dalmasına yardımcı olmak için yeni İşlem Eğitimi ile güncellendi. Bu kurslar, işlemler hakkında hiçbir fikri olmayan acemilerden becerilerini geliştirmek isteyen profesyonel işlemcilere kadar herkese uygundur. Artık müşterilerin kitaplığı tam burada, uygulamada.

Yeni İşlem Eğitimi FBS finansal analistleri tarafından tasarlandı. Kurslarımızda zor bir teori yok, sadece işlem yapmak için gerekli ve uygulanabilir bilgiler mevcut. Dersler iyi yapılandırılmıştır ve gerçek örnekleri, faydalı ipuçlarını, video kurslarını ve makaleleri içerir.

Tüm eğitim materyalleri üç seviyeye ayrılmıştır: Başlangıç, Orta, İleri Düzey. Bu nedenle, bu kurs hem yeni başlayanlar hem de uzman yatırımcılar için uygundur, sadece uygun bir seviye seçin. Ayrıca, motive olmak için öğrenciler başarılarını bir ilerleme çizgisiyle takip edebilirler.

Bu yüzden, FBS Trader'ın İşlem Eğitimi, herkese işlem yapmanın kapılarını açar. En hızlı şekilde derin bir işlem anlayışı edinmeniz için özel olarak geliştirilmiştir. Yeni İşlem Eğitimi ile ilgili tüm detayları videoyu izleyerek görebilirsiniz.

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Oyununuzun zirvesinde olun

Veri toplama bildirimi

FBS bu web sitesini çalıştırmak için verilerinizin kaydını tutar. “Kabul Et” düğmesine basarak, Gizlilik politikamız kabul etmiş olursunuz.

Bizi Facebook'ta takip edin

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

u telefon numarası için bir sonraki geri arama talebi
sonra olabilir

Eğer acil bir sorununuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin
Canlı sohbet

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Zaman kaybetmeyin - TDİ'nin ABD Dolarını ve kârı nasıl etkilediğini takip edin!

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera